Warning: Creating default object from empty value in /home/turkeyt/domains/turkey-tour-info.com/public_html/plugins/k2/swtabspro/swtabspro.php on line 327

موقعيت جغرافيايی آنتالیا+عکس و نقشه

موقعيت جغرافيايی آنتالیا

Geographic Location of Antalya


از ارتفاعات كوههای ترس كه بلندترين قله هايش به3086 متر ميرسد رودخانه های متعددی به سمت دريای مديترانه جاری است كه هر كدام در مسير خود مناظر حيرت انگيز را بوجود آورده و همه ساله ميليونها جهانگرد را با زيباييهای خود شگفت زده ميكند .

موقعيت جغرافيايی آنتالیا
دشتهای حاصلخيز اين منطقه که از دیدنی های ترکیه است تنوع محصولات زراعی و باغی مانند پرتقال، ليمو، گياهان زينتی، دارويی نظير پنبه، كنجد، انواع سبزيجات و جاليز، دشتهای پوشيده از گياهان و گلهای وحشی با ارزشهای طبی، را سبب گرديده و بهمراه جنگلهای انبوه علاوه برايفای نقش مهم در صنعت كشاورزی مناظری چشم نواز را فراهم آورده است.


آب و هوای آنتاليا با تغييرات كم فصلی، معتدل و گرم بشمار ميرود. دمای هوای زمستان بندرت از 5 درجه سانتی گراد پايين می آيد و با فاصله كمی از آنتاليا قادر به انجام اسكی در دامنه كوههای ترس خواهيد بود. بارانهای موسمی و طوفانهای ناگهانی از ويژگيهای زمستان و بهار آنتاليا بوده و بارش برف از پديده های نادر اين منطقه ميباشد.

  • گالری عکس
  • نظرات
  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه

موارد مرتبط

هرگونه سوالی دارید می توانید بپرسید حداکثر ظرف 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد .با تشکر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.