درباره آلانیا

درباره آلانیا


امیدواریم بتوانید با توجه به این اطلاعات  مسافرت بهتری داشته باشید,در این قسمت بطور کلی درباره آلانیا About Alanya برای گردشگران ذکر شده است .درباره مراکز دیدنی آلانیا،مراکز خرید آلانیا،هتل های آلانیا و آب و هوای آلانیا اطلاعاتی در اختیار گردشگران قرار می گیرد.

 درباره آلانیا

About Alanya

شهر آلانیا يکي‌ از شهرهاي استان آنتاليا با فاصله 135کيلومتر از اين استان مي‌‌باشددر جنوب ترکيه قرار دارد ، آلانيا با داشتن آب و هواي مطبوع مديترانه‌اي و سواحل بکر تبديل به يکي‌ از گردشگاه‌هاي زيبا و مشهور جهان گرديده است . آثار باستاني و سبک زندگي‌ چند فرهنگي‌ ساکنين اين ناحيه ، مراکز خريد و شب هاي‌ به يادماندني ، خاطره به یاد ماندنی در ذهن گردشگران داخلي‌ و خارجي‌ به جا می گذارد. آلانيا از شرق به فرودگاه قاضي پاشا و از غرب به فرودگاه آنتاليا متصل مي‌‌باشد .

جاذبه های آلانیا

 Alanya Attractions

قلعه آلانيا که قدمت آن به بيش از 700 سال مي‌‌رسد زيبايي‌ اين شهر ساحلي و رويايي را صد چندان ساخته ، آلانيا داراي دو اسکله قديمي‌ و جديد مي‌‌باشد ، اسکله قديمي‌ که در مرکز شهر واقع است مخصوص کشتي‌هاي تفريحي و توريستي و اسکله جديد که در نزديکي‌ شهر مي‌‌باشد مخصوص قايق‌هاي شخصي‌ است